Property 50802 photo 1
Property 50802 photo 2
Property 50802 photo 3
Property 50802 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Sprzedaż
150 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 63283
  • Metry kw. 1968 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
180 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 63958
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64069
  • Metry kw. 1516 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera