Property 50803 photo 1
Property 50803 photo 2
Property 50803 photo 3
Property 50803 photo 4
Property 50803 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 64036
  • Metry kw. 4290 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
189 000 € 414 €/m²
  • Kod obiektowy 65882
  • Metry kw. 456 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
853 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63290
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera