Sprzedaż - Działka 11100 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos
330 000 € 250 000 €
22 €/m²
Property 50811 photo 1
Property 50811 photo 2
Property 50811 photo 3
Property 50811 photo 4
Property 50811 photo 5
Property 50811 photo 6
Property 50811 photo 7
Property 50811 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka11100 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
420 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 66086
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
280 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 31686
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 12500 m
Sprzedaż
460 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 34037
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
270 000 € 163 €/m²
  • Kod obiektowy 37724
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
320 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 32541
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
420 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 62509
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
340 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49633
  • Metry kw. 1612 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
290 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42350
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
300 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 63299
  • Metry kw. 12250 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera