375 000 €
500 €/m²
Property 50818 photo 1
Property 50818 photo 2
Property 50818 photo 3
Property 50818 photo 4
Property 50818 photo 5
Property 50818 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka750 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 14063
  • Metry kw. 6600 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
400 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 57971
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 66086
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
550 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 60089
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
320 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 32541
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
350 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34661
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
450 000 € 303 €/m²
  • Kod obiektowy 57091
  • Metry kw. 1483 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera