Sprzedaż - Działka 4500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
60 000 €
13 €/m²
Property 5086 photo 1
Property 5086 photo 2
Property 5086 photo 3
Property 5086 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 500 km
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4500 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 11602
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 44677
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
58 000 € 55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 38504
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
75 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 6153
  • Metry kw. 367 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
75 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 42006
  • Metry kw. 616 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
80 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 32263
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
50 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 64435
  • Metry kw. 5879 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 42682
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
65 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 51588
  • Metry kw. 2033 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
50 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46782
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera