Sprzedaż - Działka 22000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
600 000 €
27 €/m²
Property 5097 photo 1
Property 5097 photo 2
Property 5097 photo 3
Property 5097 photo 4
Property 5097 photo 5
Property 5097 photo 6
Property 5097 photo 7
Property 5097 photo 8
Property 5097 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka22000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
530 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 56513
  • Metry kw. 95095 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 29407
  • Metry kw. 10025 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
490 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 11133
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
600 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 45278
  • Metry kw. 14530 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
700 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 32248
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
870 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 19477
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
600 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 25388
  • Metry kw. 94000 m²
  • Odległość do plaży 7700 m
Sprzedaż
650 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37194
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
550 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 35807
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
860 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 17952
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera