200 000 €
35 €/m²
Property 51006 photo 1
Property 51006 photo 2
Property 51006 photo 3
Property 51006 photo 4
Property 51006 photo 5
Property 51006 photo 6

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,008
  • Odległość do morza: 480 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka5600 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 215 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m
Sprzedaż
180 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 63958
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
200 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 51006
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
278 000 € 351 €/m²
  • Kod obiektowy 50170
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
180 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 44617
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
214 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 50338
  • Metry kw. 4423 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 50671
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera