240 000 €
30 €/m²
Property 51072 photo 1
Property 51072 photo 2
Property 51072 photo 3
Property 51072 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż Działka7800 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 700 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
269 000 € 371 €/m²
  • Kod obiektowy 39778
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
320 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 50183
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
300 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47178
  • Metry kw. 7857 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera