Sprzedaż - Działka 20000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Chersonisos
570 000 €
28 €/m²
Property 51153 photo 1
Property 51153 photo 2
Property 51153 photo 3
Property 51153 photo 4
Property 51153 photo 5
Property 51153 photo 6
Property 51153 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 4000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
512 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 25604
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 32035
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
600 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 65816
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
750 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59199
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera