Sprzedaż - Działka 8250 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
180 000 €
21 €/m²
Property 51164 photo 1
Property 51164 photo 2
Property 51164 photo 3
Property 51164 photo 4
Property 51164 photo 5
Property 51164 photo 6
Property 51164 photo 7
Property 51164 photo 8
Property 51164 photo 9
Property 51164 photo 10
Property 51164 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 43701
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
200 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65710
  • Metry kw. 3533 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
188 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 61705
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33832
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
210 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 33703
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
195 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61294
  • Metry kw. 3321 m²
  • Odległość do plaży 823 m
Sprzedaż
210 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 35065
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
180 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 42239
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera