200 000 €
86 €/m²
Property 51207 photo 1
Property 51207 photo 2
Property 51207 photo 3
Property 51207 photo 4
Property 51207 photo 5
Property 51207 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka2300 metrów kwadratowych na Krecie. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
250 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 42246
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 38410
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
230 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 41967
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 38572
  • Metry kw. 392 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
235 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 50113
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera