O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 48000 m² na Korfu
Grecja
Wyspy Jońskie
Prefektura Korfu
Korfu
480 000 €
10 €/m²
Kod obiektowy
51293
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
48000 m²
Region
Korfu
Location
Wyspy Jońskie (Grecja) | Korfu (Prefektura Korfu)
Details
Odległość do morza:
5000 m
Odległość od lotniska:
12 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
400 000 €
66 €/m²
Działka 6000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
3061
Metry kw.
6000 m²
Odległość do plaży
7000 m
Sprzedaż
430 000 €
102 €/m²
Działka 4200 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
42181
Metry kw.
4200 m²
Odległość do plaży
2500 m
Sprzedaż
400 000 €
51 €/m²
Działka 7800 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
3925
Metry kw.
7800 m²
Odległość do plaży
5 m
Sprzedaż
399 000 €
30 €/m²
Działka 13000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
60783
Metry kw.
13000 m²
Odległość do plaży
3000 m
Sprzedaż
430 000 €
71 €/m²
Działka 6000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
35809
Metry kw.
6000 m²
Odległość do plaży
600 m
Sprzedaż
650 000 €
92 €/m²
Działka 7000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
37194
Metry kw.
7000 m²
Odległość do plaży
4000 m
Sprzedaż
630 000 €
152 €/m²
Działka 4143 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
40443
Metry kw.
4143 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
430 000 €
43 €/m²
Działka 10000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
42191
Metry kw.
10000 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
420 000 €
250 000 €
83 €/m²
Działka 3000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
45420
Metry kw.
3000 m²
Odległość do plaży
6000 m
Sprzedaż
500 000 €
41 €/m²
Działka 12000 m² Korfu
Korfu
Kod obiektowy
10252
Metry kw.
12000 m²
Odległość do plaży
400 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1