Sprzedaż - Działka 700 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
550 000 €
785 €/m²
Property 51327 photo 1
Property 51327 photo 2
Property 51327 photo 3
Property 51327 photo 4
Property 51327 photo 5
Property 51327 photo 6
Property 51327 photo 7
Property 51327 photo 8
Property 51327 photo 9
Property 51327 photo 10
Property 51327 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka700 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja