140 000 €
1129 €/m²
Property 51414 photo 1
Property 51414 photo 2
Property 51414 photo 3
Property 51414 photo 4
Property 51414 photo 5
Property 51414 photo 6
Property 51414 photo 7
Property 51414 photo 8
Property 51414 photo 9
Property 51414 photo 10
Property 51414 photo 11
Property 51414 photo 12
Property 51414 photo 13
Property 51414 photo 14
Property 51414 photo 15
Property 51414 photo 16
Property 51414 photo 17
Property 51414 photo 18
Property 51414 photo 19
Property 51414 photo 20
Property 51414 photo 21
Property 51414 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 52464
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 928 €/m²
  • Kod obiektowy 61457
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47411
  • Metry kw. 150 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
140 000 € 1129 €/m²
  • Kod obiektowy 51414
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
120 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 64964
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 59749
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera