374 000 €
93 €/m²
Property 51460 photo 1
Property 51460 photo 2
Property 51460 photo 3
Property 51460 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 2700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 41187
  • Metry kw. 14565 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
300 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44360
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 33319
  • Metry kw. 4616 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
390 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 36021
  • Metry kw. 18865 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 38798
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50802
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m

Subskrypcja newslettera