55 000 €
1375 €/m²
Property 51485 photo 1
Property 51485 photo 2
Property 51485 photo 3
Property 51485 photo 4
Property 51485 photo 5
Property 51485 photo 6
Property 51485 photo 7
Property 51485 photo 8
Property 51485 photo 9
Property 51485 photo 10
Property 51485 photo 11
Property 51485 photo 12
Property 51485 photo 13
Property 51485 photo 14
Property 51485 photo 15
Property 51485 photo 16
Property 51485 photo 17
Property 51485 photo 18
Property 51485 photo 19
Property 51485 photo 20
Property 51485 photo 21
Property 51485 photo 22
Property 51485 photo 23
Property 51485 photo 24
Property 51485 photo 25
Property 51485 photo 26
Property 51485 photo 27
Property 51485 photo 28
Property 51485 photo 29
Property 51485 photo 30
Property 51485 photo 31
Property 51485 photo 32

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1890
  • Rok remontu: 1970
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 2
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 18 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Kominek
  • Wymaga naprawy

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 40 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, jedna kuchnia. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera kominek.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
72 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 59755
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
45 000 € 642 €/m²
  • Kod obiektowy 30771
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
70 000 € 482 €/m²
  • Kod obiektowy 64849
  • Metry kw. 145 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
80 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 58148
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
65 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 63956
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 1226 €/m²
  • Kod obiektowy 48448
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
50 000 € 625 €/m²
  • Kod obiektowy 35624
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 63807
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
60 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 64907
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera