Sprzedaż - Działka 2225 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Chersonisos
95 000 €
42 €/m²
Property 51611 photo 1
Property 51611 photo 2
Property 51611 photo 3
Property 51611 photo 4
Property 51611 photo 5
Property 51611 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 3800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,7 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż Działka2225 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
86 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 62729
  • Metry kw. 2785 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
100 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 49098
  • Metry kw. 2375 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51865
  • Metry kw. 1346 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 42269
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 39870
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
140 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 42793
  • Metry kw. 19700 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
140 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37577
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9900 m
Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera