Sprzedaż - Działka 919 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Neoi Epivates
1 000 000 €
1088 €/m²
Property 51614 photo 1

Details

  • Rok budowy: 1968
  • Współczynnik zabudowy: 68
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Lokalizacja