Sprzedaż - Działka 9500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
225 000 €
23 €/m²
Property 51788 photo 1
Property 51788 photo 2
Property 51788 photo 3
Property 51788 photo 4
Property 51788 photo 5
Property 51788 photo 6
Property 51788 photo 7
Property 51788 photo 8
Property 51788 photo 9
Property 51788 photo 10
Property 51788 photo 11
Property 51788 photo 12
Property 51788 photo 13
Property 51788 photo 14
Property 51788 photo 15
Property 51788 photo 16
Property 51788 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka9500 metrów kwadratowych na Korfu. The land is not buildable. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 24118
  • Metry kw. 6711 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65710
  • Metry kw. 3533 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63174
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 29142
  • Metry kw. 2767 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31423
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
330 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 62196
  • Metry kw. 883 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 29440
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
235 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 25906
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m

Subskrypcja newslettera