93 000 € 85 300 €
63 €/m²
Property 51865 photo 1
Property 51865 photo 2
Property 51865 photo 3
Property 51865 photo 4
Property 51865 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 580 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka1346 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 57113
  • Metry kw. 1940 m²
  • Odległość do plaży 837 m
Sprzedaż
107 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 50089
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
91 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39531
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
96 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52490
  • Metry kw. 7063 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51865
  • Metry kw. 1346 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera