Sprzedaż - Działka 6500 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Vamos Litsarda
110 000 €
16 €/m²
Property 52064 photo 1
Property 52064 photo 2
Property 52064 photo 3
Property 52064 photo 4
Property 52064 photo 5
Property 52064 photo 6
Property 52064 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka6500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 190 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
140 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 56098
  • Metry kw. 5335 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
140 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 42785
  • Metry kw. 1247 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
140 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 57456
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
100 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 49098
  • Metry kw. 2375 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
96 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 52546
  • Metry kw. 2562 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 50395
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 6300 m
Sprzedaż
138 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55956
  • Metry kw. 3092 m²
  • Odległość do plaży 950 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m

Subskrypcja newslettera