215 000 € 200 000 €
25 €/m²
Property 52085 photo 1
Property 52085 photo 2
Property 52085 photo 3
Property 52085 photo 4
Property 52085 photo 5
Property 52085 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 4800 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 43591
  • Metry kw. 4071 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
269 000 € 371 €/m²
  • Kod obiektowy 39778
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
230 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 41967
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
192 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40278
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
260 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 45704
  • Metry kw. 6078 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera