171 000 €
14 €/m²
Property 52109 photo 1
Property 52109 photo 2
Property 52109 photo 3
Property 52109 photo 4
Property 52109 photo 5
Property 52109 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1117 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka12178 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 333 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64066
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 65534
  • Metry kw. 7200 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
143 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 65150
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 50671
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m

Subskrypcja newslettera