95 000 € 87 000 €
21 €/m²
Property 52111 photo 1
Property 52111 photo 2
Property 52111 photo 3
Property 52111 photo 4
Property 52111 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2300 m

Opis

Na sprzedaż Działka4022 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 190 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57046
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
140 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 37577
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 9900 m
Sprzedaż
107 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 49741
  • Metry kw. 3137 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
93 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 36799
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
80 000 € 258 €/m²
  • Kod obiektowy 47058
  • Metry kw. 309 m²
  • Odległość do plaży 9300 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 44190
  • Metry kw. 14144 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 44724
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
140 000 € 187 €/m²
  • Kod obiektowy 57456
  • Metry kw. 748 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera