Sprzedaż - Działka 5321 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Therisos Agia
235 000 €
44 €/m²
Property 52112 photo 1
Property 52112 photo 2
Property 52112 photo 3
Property 52112 photo 4
Property 52112 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 9000 m

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka5321 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
215 000 € 206 €/m²
  • Kod obiektowy 57076
  • Metry kw. 1040 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 45892
  • Metry kw. 896 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
350 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 56280
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
240 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 51038
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera