375 000 € 310 000 €
50 €/m²
Property 52126 photo 1
Property 52126 photo 2
Property 52126 photo 3
Property 52126 photo 4
Property 52126 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż Działka6161 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 224 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 299 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31238
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
477 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 32758
  • Metry kw. 955 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
525 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 47413
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 36755
  • Metry kw. 5889 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera