Sprzedaż - Działka 10500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
350 000 €
33 €/m²
Property 52138 photo 1
Property 52138 photo 2
Property 52138 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
490 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 11133
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
490 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 16054
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 29948
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
360 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 10255
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
300 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 25131
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
320 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 30027
  • Metry kw. 6135 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
350 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 35766
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
320 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 36389
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera