Sprzedaż - Działka 6145 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
190 000 €
30 €/m²
Property 52177 photo 1
Property 52177 photo 2
Property 52177 photo 3
Property 52177 photo 4
Property 52177 photo 5
Property 52177 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 46849
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
250 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 29440
  • Metry kw. 6400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 45987
  • Metry kw. 3136 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 51203
  • Metry kw. 4470 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
160 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47301
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
170 000 € 161 €/m²
  • Kod obiektowy 31738
  • Metry kw. 1054 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 29142
  • Metry kw. 2767 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
240 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 50971
  • Metry kw. 4236 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
180 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 50343
  • Metry kw. 7200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera