180 000 € 160 000 €
44 €/m²
Property 52232 photo 1
Property 52232 photo 2
Property 52232 photo 3
Property 52232 photo 4
Property 52232 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka3592 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 63359
  • Metry kw. 2049 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
260 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 45704
  • Metry kw. 6078 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
235 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 50113
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 52232
  • Metry kw. 3592 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 50671
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
180 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 44617
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 50298
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 46215
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera