1 500 000 € 1 280 000 €
31 €/m²
Property 52253 photo 1
Property 52253 photo 2
Property 52253 photo 3
Property 52253 photo 4
Property 52253 photo 5
Property 52253 photo 6
Property 52253 photo 7
Property 52253 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka40085 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 32273
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 62446
  • Metry kw. 150000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47791
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 46043
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 62848
  • Metry kw. 4112 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera