1 500 000 € 1 173 000 €
42 €/m²
Property 52254 photo 1
Property 52254 photo 2
Property 52254 photo 3
Property 52254 photo 4
Property 52254 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka27671 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 45441
  • Metry kw. 1854 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
1 227 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 38407
  • Metry kw. 24820 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 24668
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 35220
  • Metry kw. 24233 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 52254
  • Metry kw. 27671 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 300 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47791
  • Metry kw. 58000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m

Subskrypcja newslettera