Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 390 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Toumpa powiedział: Kato Toumpa
270 000 €
692 €/m²
Property 52304 photo 1
Property 52304 photo 2
Property 52304 photo 3
Property 52304 photo 4
Property 52304 photo 5
Property 52304 photo 6
Property 52304 photo 7
Property 52304 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Lokalizacja