342 000 €
249 €/m²
Property 52320 photo 1
Property 52320 photo 2
Property 52320 photo 3
Property 52320 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1372 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
288 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 52613
  • Metry kw. 4300 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m

Subskrypcja newslettera