58 000 €
191 €/m²
Property 52387 photo 1
Property 52387 photo 2
Property 52387 photo 3
Property 52387 photo 4
Property 52387 photo 5
Property 52387 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka303 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 44724
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
48 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 34180
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
75 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 56833
  • Metry kw. 4265 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
64 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 57760
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m

Subskrypcja newslettera