1 280 000 € 1 000 000 €
100 €/m²
Property 52388 photo 1
Property 52388 photo 2
Property 52388 photo 3
Property 52388 photo 4
Property 52388 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 4690 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 41899
  • Metry kw. 86000 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
1 700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 30474
  • Metry kw. 29063 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 56285
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 38960
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera