Sprzedaż - Apartament 134 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
501 228 €
3741 €/m²
Property 52440 photo 1
Property 52440 photo 2
Property 52440 photo 3
Property 52440 photo 4
Property 52440 photo 5
Property 52440 photo 6
Property 52440 photo 7
Property 52440 photo 8
Property 52440 photo 9
Property 52440 photo 10
Property 52440 photo 11
Property 52440 photo 12
Property 52440 photo 13
  • Kod obiektowy 52440
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 134 m²
  • Wielkosc gruntu 128 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Parking

Opis

Lokalizacja