180 000 €
909 €/m²
Property 52464 photo 1
Property 52464 photo 2
Property 52464 photo 3
Property 52464 photo 4
Property 52464 photo 5
Property 52464 photo 6
Property 52464 photo 7
Property 52464 photo 8
Property 52464 photo 9
Property 52464 photo 10
Property 52464 photo 11
Property 52464 photo 12
Property 52464 photo 13
Property 52464 photo 14
Property 52464 photo 15
Property 52464 photo 16
Property 52464 photo 17
Property 52464 photo 18
Property 52464 photo 19
Property 52464 photo 20

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 25 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Wymaga naprawy
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 198 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera ogród, garaż.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 909 €/m²
  • Kod obiektowy 52464
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod obiektowy 58097
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod obiektowy 59749
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1764 €/m²
  • Kod obiektowy 42146
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
149 000 € 1201 €/m²
  • Kod obiektowy 65014
  • Metry kw. 124 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
215 000 € 1653 €/m²
  • Kod obiektowy 50793
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera