365 000 €
486 €/m²
Property 52514 photo 1
Property 52514 photo 2
Property 52514 photo 3
Property 52514 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka750 metrów kwadratowych w Salonikach. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
300 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 31676
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
480 000 € 195 €/m²
  • Kod obiektowy 47339
  • Metry kw. 2450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
480 000 € 722 €/m²
  • Kod obiektowy 36450
  • Metry kw. 664 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
320 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 6620
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera