96 000 €
37 €/m²
Property 52546 photo 1
Property 52546 photo 2
Property 52546 photo 3
Property 52546 photo 4
Property 52546 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż Działka2562 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
110 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 44087
  • Metry kw. 1541 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
80 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 63900
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 50410
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 50127
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 11600 m
Sprzedaż
107 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 45854
  • Metry kw. 5071 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
125 000 € 80 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 37776
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
120 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 47188
  • Metry kw. 1924 m²
  • Odległość do plaży 1114 m

Subskrypcja newslettera