530 000 € 380 000 €
90 €/m²
Property 52598 photo 1
Property 52598 photo 2
Property 52598 photo 3
Property 52598 photo 4

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Bedrooms: 3
  • Odległość do morza: 100 m

Usługi

  • Magazyn

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
695 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 57192
  • Metry kw. 3518 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
520 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 30769
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30124
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m

Subskrypcja newslettera