Sprzedaż - Działka 700 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Chortiatis
200 000 €
285 €/m²
Property 52937 photo 1
Property 52937 photo 2
Property 52937 photo 3
Property 52937 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka700 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja