30 000 €
50 €/m²
Property 53002 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 110 km

Opis

Na sprzedaż Działka600 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. The land is not buildable. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
30 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 35638
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
43 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 56300
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
25 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 47632
  • Metry kw. 105 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
40 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 35139
  • Metry kw. 1520 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
40 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 36912
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
35 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 38502
  • Metry kw. 535 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
35 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65613
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
37 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 56998
  • Metry kw. 306 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
30 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30145
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
33 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 52590
  • Metry kw. 8800 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera