160 000 €
579 €/m²
Property 53066 photo 1
Property 53066 photo 2
Property 53066 photo 3
Property 53066 photo 4
Property 53066 photo 5
Property 53066 photo 6
Property 53066 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 7000 km

Opis

Na sprzedaż Działka276 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 43830
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
180 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 39256
  • Metry kw. 5870 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 49478
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
180 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 32732
  • Metry kw. 1434 m²
  • Odległość do plaży 11700 m
Sprzedaż
185 000 € 1241 €/m²
  • Kod obiektowy 7856
  • Metry kw. 149 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Kod obiektowy 7847
  • Metry kw. 143 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
150 000 € 867 €/m²
  • Kod obiektowy 64003
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
150 000 € 495 €/m²
  • Kod obiektowy 59354
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
200 000 € 285 €/m²
  • Kod obiektowy 52937
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera