475 000 €
417 €/m²
Property 53072 photo 1
Property 53072 photo 2
Property 53072 photo 3
Property 53072 photo 4
Property 53072 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 22000 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1139 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 455 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
670 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 59219
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod obiektowy 57347
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
460 000 € 707 €/m²
  • Kod obiektowy 56993
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 16800 m
Sprzedaż
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod obiektowy 35500
  • Metry kw. 520 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod obiektowy 60631
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod obiektowy 11178
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod obiektowy 56996
  • Metry kw. 281 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
475 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 11079
  • Metry kw. 2072 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera