98 000 €
115 €/m²
Property 53092 photo 1
Property 53092 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka850 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 33414
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
85 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 62125
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
100 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 57424
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 31417
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
130 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 35075
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
130 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8518
  • Metry kw. 9300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
90 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 62158
  • Metry kw. 4350 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
125 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 56324
  • Metry kw. 1561 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera