Sprzedaż - Działka 14000 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Tagarades powiedział:
320 000 €
22 €/m²
Property 53251 photo 1
Property 53251 photo 2
Property 53251 photo 3
Property 53251 photo 4
Property 53251 photo 5
Property 53251 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka14000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34661
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
290 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42350
  • Metry kw. 18000 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
340 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49633
  • Metry kw. 1612 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
320 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 32541
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
300 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 59573
  • Metry kw. 4182 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
450 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 63475
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
375 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 50818
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
400 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 47487
  • Metry kw. 7320 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera