100 000 €
1333 €/m²
Property 53281 photo 1
Property 53281 photo 2
Property 53281 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 15
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka75 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 112 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 62872
  • Metry kw. 1240 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
105 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 58103
  • Metry kw. 1024 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
130 000 € 456 €/m²
  • Kod obiektowy 40245
  • Metry kw. 285 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
120 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 59193
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
85 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 56020
  • Metry kw. 605 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
130 000 € 464 €/m²
  • Kod obiektowy 43830
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 35683
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 49616
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Kod obiektowy 56853
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 31769
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera