750 000 € 700 000 €
1489 €/m²
Property 53284 photo 1
Property 53284 photo 2
Property 53284 photo 3
Property 53284 photo 4
Property 53284 photo 5
Property 53284 photo 6
Property 53284 photo 7
Property 53284 photo 8
Property 53284 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka470 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 470 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod obiektowy 64605
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
620 000 € 898 €/m²
  • Kod obiektowy 14006
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod obiektowy 35109
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 13691
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 5936
  • Metry kw. 329 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 40586
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
960 000 € 1097 €/m²
  • Kod obiektowy 62716
  • Metry kw. 875 m²
  • Odległość do plaży 13800 m
Sprzedaż
860 000 € 5477 €/m²
  • Kod obiektowy 49120
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 5797
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera