Sprzedaż - Działka 5800 m² na Zachodnim Peloponezie

Grecja Peloponnisos Achaia
700 000 € 600 000 €
103 €/m²
Property 5330 photo 1
Property 5330 photo 2
Property 5330 photo 3
Property 5330 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Opis

Na sprzedaż Działka5800 metrów kwadratowych na Zachodnim Peloponezie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1160 metrów kwadratowych.

Lokalizacja