130 000 € 120 000 €
153 €/m²
Property 5428 photo 1
Property 5428 photo 2
Property 5428 photo 3
Property 5428 photo 4
Property 5428 photo 5
Property 5428 photo 6
Property 5428 photo 7
Property 5428 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka780 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Na tej działce znajduje się budynek w budowie o powierzchni 120 mkw. 

Działka znajduje się w Agia Marina we Wschodniej Attyce. Obszar ten rozwija się szybko w ostatniej dekadzie dzięki budowie nowego lotniska w Atenach w Spata.

Jest to nadmorskie miasto w Atenach, leżące przy nadmorskiej drodze między Atenami a cyplem Sunion.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 10387
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 13027
  • Metry kw. 2638 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
150 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 34318
  • Metry kw. 617 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
180 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 29210
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
180 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 22648
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
130 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32627
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
148 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 13023
  • Metry kw. 1715 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Kod obiektowy 13028
  • Metry kw. 455 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod obiektowy 6773
  • Metry kw. 431 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera